Aexit 51 MCU Компјутерски Компоненти SCM Микроконтролерски STC89C52 Развој Плочи Одбор Делови
  • Ново

Aexit 51 MCU Компјутерски Компоненти SCM Микроконтролерски STC89C52 Развој Плочи Одбор Делови

DEN 2104.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Име на производ : 51 MCU STC89 C52 Развој Одбор;Напон : DC 5 V.Вкупна Големина : 61 x 32 x 2mm/ 2.4" x 1.2" x 0.08"(L*W*T).Материјал : Пластични, Електронски Part.Net Тежина : 10g.Пакет : 1 x 51 MCU STC89 C52 Развој Одбор.Поддршка STC89 C52, AT89 S52 40-pin 51 MCU.Производот е празна табла со резервни делови, треба да лемење нив со себе.Тоа е за SCM експеримент и развој.