Автоматско Мемориска Функција Водоотпорен Sonic Електрична Четка за заби, Белење Sonic Четка за заби, Usb Полнење за Возрасни Четка за Заби(розева)
  • Ново

Автоматско Мемориска Функција Водоотпорен Sonic Електрична Четка за заби, Белење Sonic Четка за заби, Usb Полнење

DEN 491.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Кратко притиснете го прекинувачот копчето за да започне четка за заби.Ви благодариме за вашето разбирање.Во секој режим, таа автоматски ќе се исклучи по 2 минути од континуирана употреба.Кратко притиснете го копчето за да се префрлате циклус преку функцијата начини : прекривка за белење на заби, чистење, и исклучување.1 во ( Вклучува Четка Главата)Четка за заби Текст : (Номинална Напон) 5 V (Номинална Моќност) 5 WCharging Режим : USB (МИКРО Интерфејс) Директна Charge Charging Време : Околу 3,5 Hours Battery Капацитет : 600m Ah (Вграден)Водоотпорен Оценка : IPX7 Package Листа : 1 x Четка Head1 x Host1 x Податоци Cable Note : 1. Start‑up тапацир, 1,5 секунди по стартување, ќе постепено зголемување на стандардот интензитет; поддршка автоматски времето наназад потсетник функција. 30‑втората зона ја промените потсетување, во било кој режим, за време на употребата, jitter еднаш на секои 30 секунди, ова е за да ве потсети на корисникот за да го промените зони да ги измијат забите, за да се обезбеди избалансиран чистење на четири области на устата.Start‑up тапацир, 1,5 секунди по стартување, ќе постепено зголемување на стандардот интензитет; поддршка автоматски времето наназад потсетник функција.Режим на префрлување, во рок од 8 секунди за секој режим, можете да кратко притиснете го прекинувачот копчето за да го вклучите функцијата опрема;3.Во секој режим, таа автоматски ќе се исклучи по 2 минути од континуирана употреба. Од набљудувачите не се калибрира истиот, бојата на предмети во слика прикажува на компјутерски монитор може да биде малку поинаков.По четка за заби работи во избраниот режим за 8 секунди, кратко притиснете го прекинувачот копчето за да престане да работи.Режим на префрлување, во рок од 8 секунди за секој режим, можете да кратко притиснете го прекинувачот копчето за да го вклучите функцијата опрема;. На четка за заби главата&nbs.Функција : 1. Ве молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење. 2 минути тајмер, стоматологот, се препорачува секоја четкање трае до 2 минути.

Condition:
100% Brand New
Item Type:
 Electric Toothbrush
Material:
ABS
Optional Color:
Pink, Blue,White
Model:
SN301
Length:
Approx. 231.5mm/9.1in ( Include Brush Head)
Toothbrush Input:
(Rated Voltage) 5V (Rated Power) 5W
Charging Mode:
USB (MICRO Interface) Direct Charge
Charging Time:
About 3.5 Hours
Battery Capacity:
600mAh (Built in)
Waterproof Rating:
IPX7
Package List:
1 x Brush Head1 x Host :
1 x Data Cable :
1. Please allow a slight error due to manual measurement. Thanks for your understanding.2. Since the monitors are not calibrated the same, the color of the items in the photo displayed on the computer monitor may be slightly different. :
3. The toothbrush head&nbs :