Лето Плима ПВЦ Водоотпорен Транспарентен Ранец Голем Капацитет Едноставна Пластична Кеса Желе Пакет Отворено Одмор Патна Торба (Сина)
  • Ново

Лето Плима ПВЦ Водоотпорен Транспарентен Ранец Голем Капацитет Едноставна Пластична Кеса Желе Пакет Отворено

DEN 479.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ПВЦ Материјал : торба е направен од ПВЦ удобност ткаенина, која е флексибилна и погоден за носене, мека и мазна.Тоа е стилски и свежи слатки ранец.Мала Тежина : компактен облик на вреќа е само мала количина на хардвер декорација, мерење само 0.34 kg, што го прави лесно да се носат на телото без товар.Детали Дизајн : стилски патент не е лесно да исчезнат и да се носат, и отворање и затворање на е мазна и практични.На метал прилагодување тока на рамо, рака може да се прилагоди слободно, и удобно се справи со висок капацитет.Мала големина на & голем капацитет : три-димензионални форма е мал и лесно да се носат.Пред торба може да се одржи слушалки, копчиња и други мали предмети.Главната торба има доволно капацитет да се одржи на дневни патувања потребите на мобилен паричник козметика и др.Примена : торба може да се користи како една торба, рамената торба, чанта.Совршен за шопинг, датира, патување, и др.Може да биде дадена како подарок на вашите пријатели.Спецификации - Име : Едноставен Ранец - Материјал : ПВЦ платно - Тежина : 0.34 kg - големина : 21*9*24cm - Стил : Урбани Тренд - Повод : Патување, на Шопинг - Боја : Темно Каки/Светлина Каки Пакетот Вклучува 1 × Ранец За Huijiawen Huijiawen е посветена на обезбедување одличен квалитет и прифатлива цена на производи за потрошувачите и обезбедување на нашите потрошувачи искрена и задоволување на услугата.Гаранција Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе контакт со вас во рок од 24 часа.