uxcell М2.5x5mm Женски-Женски Хексадецимален Месинг PCB Плоча Spacer ќор-сокак за FPV Летало Quadcopter, Компјутер & Коло 50pcs
  • Ново

uxcell М2.5x5mm Женски-Женски Хексадецимален Месинг PCB Плоча Spacer ќор-сокак за FPV Летало Quadcopter, Компјутер

DEN 167.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

√ Големина : м2.5x5mm Женски-Женски Хексадецимален Месинг PCB Плоча Spacer ќор-сокак за FPV Летало Quadcopter, Компјутер & Коло. √ Материјал : Изработени од месинг материјал, корозија и ' рѓа отпор, издржлив и лесен за употреба. √ Апликации : се Одлични за на индустрии на комуникација, канцелариска опрема, електроника, итн. √ Лесно да се инсталира : Овие standoffs се корисни мали алатки, многу лесно за инсталација, и донесе многу погодности за вашиот DIY проекти. √ Пакетот вклучува : 50 парчиња м2.5x5mm женски женски месинг изолација. 1. Овие Хексадецимален Месинг Standoffs имаат добри механичка цврстина, отпорност на абење, отпорност на корозија. 2. Ги исполнуваат стандардот метрички систем.Просечната грешка е помалку од 0.01 mm.Темата е многу остар, чисти и точни.Точни димензии се направи вашата инсталација или одржување полесно.