HGYZE Силикони Капе Мат, Потоне Организатор на Сунѓерот Scrubber, Складирање Фах / Сушење Мат на Вино, Чаши, Отпорни на Топлина Лажица Носителот / Кујна Utensil Држачот за Четк?
  • Ново

HGYZE Силикони Капе Мат, Потоне Организатор на Сунѓерот Scrubber, Складирање Фах / Сушење Мат на Вино, Чаши,

DEN 239.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Одвод на Силиконски Сапун и Сунѓерот Носител : големината на беа 25,5 x 14 x 2.5 cm е многу погодна за мали простори како што се јазот помеѓу потоне и ѕидот, така што кујната countertop може да биде целосно искористена.Да се чува Далеку од Остаток на Вода - Повеќенаменски Бања Сапун Фах : 5 mm длабоко во внатрешноста на мозоци подлога, посебно на измиени садови од преостанатите вода.Отпорни на топлина Кујнски Мијалник Фах ШТИТИ COUNTERTOP и Табела Површини од Топла вода и Кујнски Прибор:Топлина отпорни на 428 F/220°C. мијалникот caddy може да се стави во машина за миење садови!.Мултифункционален Силикони Подлога : потрошувачка Мат може да се исцеди чаши, чаши, шишиња, сечење на табли, прибор за готвење, сунѓери, четки, сапун итн.И во однос на отпорност на топлина, тоа може да се користи како подлога за ладење за коса straighteners, виткање песна, виткање песна, фенови за коса, песна или било какви други предмети, кои се екстремно топло или ладно и треба да се олади до собна температура.Црна Контра Фах & Организатор Суштинско значење водоотпорен контра послужавник да се задржи КУЈНА и БАЊА ПРИБОР ( Сапун, Сунѓерот, Scrubber, Шминка, Ситните) во место и заштита на countertop.