Flinka 2-Count Гумичка Сунѓери, Природни и Обновливи, Сет од 3
  • Ново

Flinka 2-Count Гумичка Сунѓери, Природни и Обновливи, Сет од 3

DEN 104.88

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Гумичка сунѓери чисти најтешките на дамки или знаци на подови, шалтери, кабинети или ѕидови само со вода и Гумичка Сунѓер.Отстрани тешки за поставување во нечистотија и валкано со леснотија.Само навлажни со вода, се цеди и избрише за да избришете scuff и креда знаци, од ѕидови, подови и врати.Силен и долготраен - совршени за купатила, кујна и повеќе; секој сунѓерот мерки 4.75" x 2.75".Не користите на нерамни површини или лесно да се нула површини; за чистење, само исплакнете и нека се исуши, вклучува 6 гумичка сунѓери.Flinka е гумичка сунѓерот го прави лесно да се отстрани тешка dirt, креда знаци, и scuff марки.Само додадете вода и да се види на нечистотија и валкано исчезне.Обновливи и издржливи.Едноставно плакнење и нека се исуши.Flinka е Гумичка Сунѓери се направени во Германија во нашиот премиер текстилна фабрика.Со комбинирање на стручната know-how, одберете суровини, и најсовремена технологија, ние сме посветени на највисоките нивоа на одржлив и општествена одговорност.И ние сме биле повеќе од 100 години.Можете да бидете сигурни дека Flinka е гумичка сунѓери ќе ја испорача Европската квалитет и лојалност на потрошувачите кои ги исполнуваат денес чистење потреби.