Рутер Битови Крајот Мелници Сет Алатки 2 Флејта HRC65 Карбид топката носот Крајот Мелница Волфрам челик Мелење Машина Рутер Малку Мелничката Алатка EndMillS Сечење алатк
  • Ново

Рутер Битови Крајот Мелници Сет Алатки 2 Флејта HRC65 Карбид топката носот Крајот Мелница Волфрам челик Мелење

DEN 1718.40

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Широко Апликација : Ова карбид рутер бита може да се користи на многу полиња, како што се ПХБ, SMT, CNC, мувла, пластични влакна, карбонски влакна, тврдо, печатени плочки на табла и така натаму.Погоден за стругови, мелење машини, клупа вежби.вежба притиснете и др.Издржливи, висока прецизност и не е лесно да се скрши; тоа е без чад и брус-слободна, додека обработка.Применливи Материјали : Широко се користи во различни материјали, вклучувајќи пластика, алуминиум, плочки на табла, дрво, како и други прецизни делови обработка.