Liyes поднесе оставка на Сапун Кутија, Сапун Полица Пластика, Лепило Ѕид Монтирани Сапун Носителот, Течење Доказ Само Одвод Чинија Сад на Случај - Не-Перфорирани со Ку?
  • Ново

Liyes поднесе оставка на Сапун Кутија, Сапун Полица Пластика, Лепило Ѕид Монтирани Сапун Носителот, Течење Доказ

DEN 119.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Трајни Сапун Сад】 : На Liyes сапун кутија е направен со премиум пластика, не-токсични и без мирис.Тоа сигурно стои на абење на секојдневна употреба.Сапун решетката е направен да трае за да се одржи сапуни со различни димензии. 【Брз Сув Сапун Рек】 : сапун saver усвојува брза потрошувачка ритам за да се продолжи работниот век на сапун.Вашиот сапун не сакаше да седи во вода и ќе добиете кашеста сега.Лента со сапун под садот има потрошувачка пад.Исто така, сапун лента е монтажни за брзо да се исчисти.Нашите сапун јадење не е само сапун сад, но здравствена saver премногу. 【Простор за Заштеда на енергија Сапун Јадење】 : На ѕид сапун јадење е компактен и мини во големина која зазема малку простор.Тоа е голема можност за дома вани со ограничена ѕид простор.Мора да имате сапун јадење носителот кој додава еден допир на модерниот вкус вашиот дом. 【Мода Минималистички Стил】 : Едноставен и стилист мазна линија дизајн целосно прикажување на модерниот начин на живот.Оваа пластика, сапун, и садот нема да се рѓа или остарел, можат да траат со години. 【Разноврсна Сапун Случај】 : сапун saver работи одлично во туш област, бања, када, перење врвот, кујна,dorm соба,кал соба и перење области.Овие сапун јадења работат и за сапун,четки,за чистење кујна, сунѓерот, loofah, копчиња, очила, сунѓерот,бар шампон и балсам итн. ✽✽Функција : Изработени од квалитетни пластични,трајни и здрав.Тоа е мултифункционален,може да се користи за да виси бања топки,крпи;исто така со мобилен телефон или сапун држачот.Со инка форма и одвод дупка на дното на оваа носителот,дозволувајќи им на сапун, сунѓер, четка и scrubber да се суши брзо.Со лепило дизајн,тоа може да биде прикачена на ѕид, која им помага заштедите простор,оставајќи ги без лепливи траги или оштетување кога ќе се отстрани.Голема и практични организаторот за вашата бања,кујна,дневна соба.Сапун Носителот само, други додатоци демо на сликата не е вклучен!✽✽Карактеристики : Материјал : pp Size : стан.14.3x9.x3.5cm✽✽Забелешка : ве Молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!✽✽Пакетот вклучува : 1 x Сапун Држачот.