Домашни Миленици Првиот Индијана Hoosiers Јака Bandana
  • Ново

Домашни Миленици Првиот Индијана Hoosiers Јака Bandana

DEN 107.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

✔ ЗА ЧЕТИРИ НОЗЕ ФАН : - ❤ Љубовта вашето куче? ❤ Љубов Фудбал/Кошарка? ❤ Љубовта на вашиот Тим Мали, Средни и Големи.За големината спецификации, ве молиме обратете се на Големината на Табелата се наоѓа во сликата #2. - Bandana дел мерки : [Големи : 7 x 13"] – [Медиум : 4.5 x 9"] - [Мал : 3 x 7"]. ✔ ТИМОВИ : - Можете да го избере НАЈДОБРОТО КУЧЕ ЈАКА BANDANA од 50+ NCAA Тимски Играчи.Само ДОДАДЕТЕ во КОШНИЧКАТА сега пред ние се надвор од акциите повторно! -☻- Работи и за која било големина на домашни миленици, Мали Кучиња, Големи Кучиња, Мали мачки, Големи Мачки..