NHL Siskiyou Спортски Фан Продавницата. Луис Блуз Хром Ознака Ѓердан 26 инчи Црна
  • Ново

NHL Siskiyou Спортски Фан Продавницата. Луис Блуз Хром Ознака Ѓердан 26 инчи Црна

DEN 263.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Официјално лиценцирани производ носител : Siskiyou тока. 26" топката синџир со топката и заеднички затворач.Класичен куче ознака стил ѓердан.Спортски, monochromatic стил.Совршен додаток за секој љубител.Куче ознака ѓердани се модна изјава дека е тука да остане.На спортски верзија на класичната ознака карактеристики Црна печатени во текот на високи полски ознака за да се создаде еден храбар и спортски изглед.Ознаката доаѓа на 26" топката синџир со топка и заеднички затворач.Било Сент Луис Блуз ќе бидат горди за да го носат овој атрактивен моден додаток.