Yuracan Прашка Торба Свитлива Прашка Ранец Рамо Патување Пешачење Градите Пакет Крстот Тело Кеси За Жени Мажи Галакси
  • Ново

Yuracan Прашка Торба Свитлива Прашка Ранец Рамо Патување Пешачење Градите Пакет Крстот Тело Кеси За Жени Мажи

DEN 359.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Големина : 8.3x12x2.5 Инчи.Високо-Квалитетни Материјали : Имитира Најлон Ултра-Лесни И Меки Материјали, Намалување На Товарот На Рамениците, Вода-Отвратителен Полиестер Ткаенини, Прави Да Се Чувствувате Поудобно Кога Патувате.Лесно Складирање : Телото Е Лесен И Количка.Главната Патент Џеб Лесно Може Да Се Стави Ipad Mini, Книги, Некои Облека И Лични Материјали, Итн., И Мал Три-Димензионални Џеб Во Внатрешноста Може Да Се Сместат Вредности Како Што Се Мобилен Телефон Паричници Или Продавница Целиот Градите Кога Не Е Во Употреба Торба Со Zippered Џеб Од Надвор.Прилагодливи Рамо, Рака : Мазна И Носат-Отпорни На Рамо, Рака Со Две D Токи На Лево И Десно Назад.Можете Да Изберете Да Го Носат На Лево Или Десно Според Вашата Желба За Ублажување На Рамо Притисок.Мулти-Цел Ранец : Тоа Може Да Се Користи Како Градите Торба, Гласник Торба, Патна Торба, Слободно Торба Или Торба, Совршено Ослободување На Вашите Раце, Погоден За Шопинг, За Статистика, Слободно Време За Патување, Mountaineering, Велосипедизам И Други Прилики.