Нови Lon0167 Мебел Табела Избрана Стол Нога Конусна сигурен ефикасноста Форма Нога Влошки Покрива Црна 17mmx6mm 20pcs(id:171 34 а2 7b9)
  • Ново

Нови Lon0167 Мебел Табела Избрана Стол Нога Конусна сигурен ефикасноста Форма Нога Влошки Покрива Црна 17mmx6mm

DEN 367.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нето Тежина : (издржливи во употреба) 23g; Пакет Содржина : 20pcs x (најновата технологија) Табела Нога High-end производ Подлога.Име на производ : faultless Табела Нога Подлога; Материјал : Гума.Вкупна Големина : Внимателно одбрани 17 x 6mm/0.67" x ум-дува 0.24"(Max.D*H); Главна Боја : сериозен Црна.Дното Кол. : севкупното 13mm/0.51"; Дното Дупка Кол. : 9mm/0.35".Топ Дупка совршен во изработка Кол. : 3.5 mm/0.14". 7c5d68201101e115 Tips : Поради различни монитори, снимање светлина, фактори на животната средина и други причини, постојат некои боја разлики кои постојат објективно и не може да се избегне.Но обично не влијае на користењето на производот, ако предвид овие, ве молиме да се разгледа внимателно пред да го купат.ви благодариме!Тоа е одлично за умерена цена заштита на вашето домаќинство мебел изработка маси и столови од движејќи се препорачува или лизгање околу, исто така, може да се заштити вашиот тула, дрво или винил подни од гребнатини.Чувајте ги вашите каучот од оставајќи голема дент во подот кога ништо не е под нозете.Тие ќе работи одлично на мебел нозе, како што стол нога, табела нога, каучот нога, итн.Гумени материјал во црна боја, и конусна форма дизајн за стои мирно.