ALAMSCN R28 10x10mm Кабел Превозникот Влечете Синџир Затворен Тип Црна Пластика Флексибилни Најлон Синџири 1M со Крајот Конектори за 3D Печатач CNC Рутер Машина Мелница
  • Ново

ALAMSCN R28 10x10mm Кабел Превозникот Влечете Синџир Затворен Тип Црна Пластика Флексибилни Најлон Синџири 1M

DEN 1920.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тип : Мост Тип (Не-openable); Внатрешна Големина : 10x10mm (Внатрешно H x Внатрешна W); радиус на Свиткување : R28; Должина : 1 Метар/3.28 Ft.Нови Армирано Најлон : Нема мирис, мазна површина, непречено функционирање, ниско ниво на бучава, цврстата структура, силна компресија и се водат отпор, се повеќе носат-отпорни.Обичај Должина : Можете да го промените што треба со поврзување на повеќе влечете синџири или разделување еден влечете синџир.Широко се користи во CNC машина алатки, електронска опрема, стакло машини, врати и прозорци машини, шприцмашини, роботи, автоматски магацини и така натаму.Answer : ___________________________ NOTE : Кога се движат терминал е свиткана како "U" форма, опашката на синџирот ќе се наведнуваат нагоре малку.Опис : .Доколку вашиот проект е неуредна жици, тешко е да се жица, и дупчиња и погребан жица е незгодно, тогаш ќе треба влечете синџир.На влечете синџир е широко се користи во CNC машина алатки, електронска опрема, стакло машини, врати и прозорци машини, шприцмашини, роботи, автоматски магацини и така натаму.Флексибилна примена во различни проектот средини, со погодност за вас!.Спецификација : .Тип : Мост Тип (Не-openable).Материјал : Засилен Најлон PA66. Должина : 1 M / 3.28 Ft.Боја : Црна.Внатрешни Димензии : 10x10mm / 0.39x0.39 инч.Надворешни Димензии : 15x18mm / 0.59x0.70 инч.Радиус на свиткување : R28. Пакет се вклучени : . 1 x Кабел Превозникот R28 10x10mm.