Лемење 1pc 24V DC Лемење Станица Железната Рачка За HAKKO 907 ESD 936 937 928 926 IND008
  • Ново

Лемење 1pc 24V DC Лемење Станица Железната Рачка За HAKKO 907 ESD 936 937 928 926 IND008

DEN 335.52

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пакетот Вклучува : 1 x Лемење Железо се Справи со answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3 см. |.Број на модел : станица за Лемење железо се справи.Текст voltagle : DC 24 V. Излезна температура : 120-480 степени.Температурна стабилност : /.Ова се Справи со е Лесен.Долг животен век, за продолжена употреба.компатибилен со 907/ESD 907 936 937 928 926 IND008 Ова се Справи со е Лесен.Долг животен век, за продолжена употреба.Компатибилен со 907/ESD 907 936 937 928 926 IND008 Specifications : Напон : DC 24 VPower Потрошувачка : 50 WConnector : 5 pin Total Должина : 117cm(46in.)Кабел Должина : 90cm (35.4 во.)Температурата опсег : 120-480 степени.Пакетот вклучува : 1 x Лемење Железо Handle Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3 см.Објектот специфики : број на Модел : станица за Лемење железо handle Input voltagle : DC 24 VOutput температура : 120-480 degrees Temperature стабилност : /Излезна моќност : 50 WDimensions : /Единица тип : piece Package тежина : 0.088 kg (0.19 lb.)Пакет големина : 6cm x 7cm x 10cm (2.36 во x 2.76 во x 3.94 во).