Бебето Првите Впечатоци: Звуци DVD
  • Ново

Бебето Првите Впечатоци: Звуци DVD

DEN 288.00
DEN 359.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Првите Впечатоци се Огласува воведува децата да музички звуци, звуци од дома, животните и луѓето звуци, дури и мистерија звуци во формат наменета за негување на вашето дете рано учење вештини.Децата учат звуци идентификација и асоцијација во овој висок квалитет на DVD во кој живеат акција и вистински децата при користење на познати објекти за да помогне да се направи брзо учење конекции.Првите Впечатоци ги користи истите испробаните и вистински учат повтори преглед наставата метод се користи во Brainy Бебе Двд-а.Вашето дете ќе го слушне жива музика со нежна, наставни глас опишам што вашето дете е гледањето.Добитник е на 75 награди вклучувајќи ги и САД Денес, Дете Списание Најдобро Видео на Годината, Чување Списание, Гласаа Број 1, Родителите Избор Сребрена Награда и Семејството Канал Печат за Квалитет. 35 минути во должина.Предучилишното образование.На возраст од 1 до 5 години.