Drawstring Ранец Кул Точка String Торба Sackpack Cinch Вреќа Спортска Торба За Фитнес, Шопинг Јога
  • Ново

Drawstring Ранец Кул Точка String Торба Sackpack Cinch Вреќа Спортска Торба За Фитнес, Шопинг Јога

DEN 138.96

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Инструкции За Перење : Рачно Миење Или Благ Машина За Миење, Не Кајгана, Железо На Ниска Температура.Drawstring Затворање String Торба Со Прилагодливи Ремени, Мека Ви Овозможува Да Се Избегне Рамена Болка, Слободни Раце,Да Се Зголеми Капацитет На Носивост, Лесно Да Се Прилагоди На Вистинската Големина На Торба, Лесно Да Се Носат.Сите Ваши Работи Во Внатрешноста Ќе Бидат Заштитени Многу Добро.Нормалните Стандард Логистика Превоз Време : 8-15 Дена.Препорачана Логистика Превоз Време : 6-12 Дена.Посебна Забелешка : Оваа Големина На Податоци Е Нормална Последица На Различни Мерни Методи.Голем Капацитет Торба Постојат Две Големини За Да Изберете Од ( Мало ), Вклучува Внатрешни Работи Ткаенина Со Zip Џеб За Ставање На Вашите Лични Предмети, Клуч, Кредитна Картичка Или Приватни И Важни Објекти.