Кингстон 1 GB DDR2 SDRAM Мемориски Модул 1 GB 333MHz DDR2667/PC25300 DDR2 SDRAM 200pin SoDIMM KTL-TP667/1G
  • Ново

Кингстон 1 GB DDR2 SDRAM Мемориски Модул 1 GB 333MHz DDR2667/PC25300 DDR2 SDRAM 200pin SoDIMM KTL-TP667/1G

DEN 239.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Кингстон 1gb Ddr2 Sdram Мемориски Модул - 1gb (1 X 1gb) - Ddr2 667mhz-667/pc2-5300 - Ddr2 Sdram - 200-pin - Кина Rohs, Rohs, Weee Согласност.Сите Кингстон мемориски модули мора да се изврши правилно да се обезбеди максимална ефикасност.Затоа, Кингстон има развиено водечка индустрија на квалитетот на процесот за да се обезбеди дека Кингстон меморија овозможува супериорен квалитет, перформанси, како и 100% компатибилност со компјутерски систем.