Компатибилен со Samsung Galaxy Види 46mm/Опрема S3 Граница/Класичен/Галакси Watch 3 45mm Бендови, 22mm Силикони Класична Замена на Рака за Мажи Жени
  • Ново

Компатибилен со Samsung Galaxy Види 46mm/Опрема S3 Граница/Класичен/Галакси Watch 3 45mm Бендови, 22mm Силикони

DEN 191.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Компатибилен Модел】:Совршено дизајниран за Samsung Галакси види 46mm/ Галакси Watch 3 45mm/Опрема S3 итн.Тоа е исто така компатибилна со други 22mm широк види дел за заклучување. (Ве молиме да обрнете внимание за да детален опис на производот). 【Премиум Материјалот】: Направен од високо-квалитет на еколошки силикони, со редовно и мека дијагоналната лента дизајн.Долг животен век, лесно да се чисти, нема потреба да се грижите за исчезнува или добивање валкани. 【Големина】:се Вклопува 5.8"-8.2" (151mm-208mm) зглоб, Погоден за повеќето возраст големина на зглобовите.Тоа може да се мажи или жени, удобно чувство на допир на вашиот зглоб, едноставен, но привлечни, изгледа фантастично и се даваат убав професионални се погледне за секоја прилика. 【Предности】 : едноставен за инсталација и отстранување.Изработени од 100% силиконска гума.Бојата на производот е исто како слика не се прикажува на веб страната.Ние се обезбеди високо-квалитетни производи и пристапни цени.Ние ќе го замени или наплата за вас, доколку постои било каков проблем со вашиот купување. 【Пакет и Услуга】 : Пакетот вклучува 1 * бенд.Ние се обезбеди вистински и искрен услуга.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде задоволителен одговор.Овие 22mm бендови Компатибилни Уреди : Компатибилен со Samsung galaxy watch 3 45mm R840 Компатибилен со Samsung galaxy види 46mm Компатибилен со Samsung опрема S3 Компатибилен со Huawei види GT 46mm Компатибилен со Huawei види GT2 46 MM Компатибилен со ticwatch про Компатибилен со Фосилни Генералот 5 Carlyle Карактеристики : Применливи на Зглобот : 5.8"-8.2" (151mm-208mm) Договорената дизајн стил, стилски и убави, со што животот договор и не се едноставни.Тоа е голем дар за семејство и пријатели, па можете да остатокот увери да го купат. 100% наплата за било кој квалитет на проблемот, ве молиме да бидат слободни да контакт.Пакетот Вклучува : 1 x Види Бенд ЗАБЕЛЕШКА : Овој производ не се види.