FFENFEI Прилагодливи Еластична Види Бенд Компатибилен за Fitbit Полнење 5 Бендови, Кожа Бендови Додаток Фитнес Спортски Smartwatch Рака Хривнија Брзо Ослободување Прилагодли
  • Ново

FFENFEI Прилагодливи Еластична Види Бенд Компатибилен за Fitbit Полнење 5 Бендови, Кожа Бендови Додаток Фитнес

DEN 189.36

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

[Компатибилни Модели] : FFENFEI Брзо Ослободување Прилагодливи Замена Wristband Компатибилни Додатоци за Fitbit Полнење 5 Smart watch. [Лесно да се Замени]: Спортски Види Рака Хривнија за Fitbit Полнење 5 е многу лесно да се intall и да ги отстраните.Лизгајте го конектори за да го види,ритам под прстенот може лесно да се поправи на тракерот.Не е лесно да се лизга надвор. [Повеќе Избори]: Повеќе модерни бои за да го изберете.Можете да избор на шема која сакате да се покаже себе си,и замена wristband е многу погодна за мажи и жени, спортски, партии, бизнис, спиење или други активности.Ако има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас без двоумење.Ние ќе ви обезбедиме прекрасно шопинг искуство. [Премиум Материјалот] : Ова за fitbit полнење 5 види бенд е направен од мек материјал ви овозможува удобно носење искуство.Издржлив и силен,многу лесен и мазна,За fitbit полнење 5 бендови не се малку,бришење или иритираат вашата кожа. [Најдобрите Подароци]:Овој високо квалитетен моден замена бендови не е само привлекување на луѓето внимание околу вас, но таа е исто така голем ноќта на вештерките/благодарноста/божиќ/роденден/вљубените подароци за вашите најдобри пријатели, момче/девојка, пријатели, членови на семејството, соученици и сл.Добредојдовте на FFENFEI Продавница Стандард Превозот обично трае 10-15 дена да бидат испорачани .Експрес uauslly трае 3-10 дена да пристигне во САД.Идеален за Денот на Вљубените Подароци за Пријатели На Најдобри Божиќни Подароци за Friends Leather Види Замена Бенд Рака За Fitbit - Полнење 5 Напредни Фитнес Опис на Производот : На единствен, навистина дише, лесни и удобни замена wristband има поголема флексибилност и потесен ширина.Тоа е лесно да се стави на и полетување, и должината на дупка може да се прилагоди.Слим и модерен изглед додава повеќе модерен изглед на вашата види; модерен и атрактивен бои се направи оваа рака што изгледаат одлично, и тоа може да има убава професионален изглед на секоја прилика.Модерен боја и дизајн, погоден за мажите и жените, кога се работи, кампување или на шопинг, можете да одговара на вашето расположение и облека за да се направи вашиот види го покажете вашиот уникатен вкус се усвојува тока дизајн, кој е лесно да се ажурираат и да го замени Пакет се Вклучени : 1 X Кожа за на Рака.