UpBright USB 2.0 Податоци PC Кабел Кабелот Компатибилен со Western Digital МД Елементи 2TB HD WDBAAU0020HBK-01 WDBAAU5000EBK-01 Десктоп 4061-705059-003 Рев АА Мојата Книга WD1600U017-002 Пасош Хард Диск HD
  • Ново

UpBright USB 2.0 Податоци PC Кабел Кабелот Компатибилен со Western Digital МД Елементи 2TB HD WDBAAU0020HBK-01

DEN 215.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите. 1 цела година гаранција за услугите.Up Bright НОВИ USB 2.0 Податоци PC Кабел Кабелот Компатибилен со Western Digital МД Елементи 2 TB HD WDBAAU0020 HBK-01 WDBAAU5000 EBK-01 Десктоп 4061-705059-003 Рев АА МОЈАТА КНИГА WD1600 U017-002 Суштинско значење Издание Надворешни Пасош Хард Диск Куќиште HDD HD.Up Bright НОВИ USB 2.0 Податоци PC Кабел Кабелот Компатибилен со Western Digital МД Елементи 2 TB HD WDBAAU0020 HBK-01 WDBAAU5000 EBK-01 Десктоп 4061-705059-003 Рев АА МОЈАТА КНИГА WD1600 U017-002 Суштинско значење Издание Надворешни Пасош Хард Диск Куќиште HDD HD CECCCROHS.