Младата CS5168 5/16 x 8 Дупчиња Ацетат Шрафцигер
  • Ново

Младата CS5168 5/16 x 8 Дупчиња Ацетат Шрафцигер

DEN 174.72

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Хром Позлатен Шахти и Ножеви за Зголемена Отпорност на Корозија.Сечилото Совети се Наменети за да се Обезбеди Построги Толеранција и Одговара При Додавање на Удобност при Стартување на сврзувачки елементи.Ергономски Три-Лобус Екструдиран Ацетат, се Справува со Обезбеди Зголемена Удобност и Максимизиран вртежен момент за Возење и Расклатување сврзувачки елементи.Лесно да се Чисти, Хемиски Отпорни Ацетат се Справи со се Залага да Сите Услови.Дупчиња Screwdrivers Функција Плоштадот Ножеви.МЛАДАТА нуди комплетна линија на издржливи ацетат постапува возачи кои се температури и УВ отпорни.Дизајнирани специјално за electricians, трговци, и сериозни DIY корисници.