X-DREE Сребрен Тон Дрво Карбид Падна Бред Точка Директно ударна дупка Здодевни Вежба Малку Алатка 5мм х 68mm(Сребрен Тон Дрво Падна Бред Точка Herramienta де brocas де perforación де v?
  • Ново

X-DREE Сребрен Тон Дрво Карбид Падна Бред Точка Директно ударна дупка Здодевни Вежба Малку Алатка 5мм х 68mm(Сребрен

DEN 1322.40

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Име На Производ : Бред Точка Вежба Малку;Материјал : Метал.Боја : Сребро Тон;Cutting Diameter : 5mm / 0.2".ударна дупка со Дијаметар : 10мм / 0.4";Вкупна Должина : 68mm / 2.7".Нето Тежина : 25g(Peso Neto : 25g.Пакет Содржина : 1 x Brad Точка Вежба Малку(Contenido del paquete : 1 broca де punto x Brad.Сребрен Тон Дрво Карбид Падна Бред Точка Директно ударна дупка Здодевни Вежба Малку Алатка 5мм х 68mm Features круг директно ударна дупка, спирала flute и бред точка дизајн.За прецизно дупчење во мек и тврд дрво, голем дел зрак, иверица и иверица.Се наменети за брзо вежба точни и многу дупки во незгодна да се постигне места, или преку тешки-дел timbers.0 Description во Spanish Silver Тон Дрво Падна Бред Точка Herramienta де brocas де perforación де vástago recto de 5 mm x 68 mm Nombre del producto : Broca Бред Точка; Материјал : Metal Color : Tono plateado; Cutting Diameter : 5mm / 0.2' 'Diámetro del vástago : 10 mm / 0.4' '; Longitud вкупно : 68 mm / 2.7' 'Peso Neto : 25g Contenido del paquete : 1 broca де punto x Brad.