4 Пакет - Анатомски Постер Поставување на Ламинат - Мускулест, Голите, Dermatomes, Срцето Анатомија - Анатомија на Табелата Сет (ЛАМИНАТ, 18 x 27)
  • Ново

4 Пакет - Анатомски Постер Поставување на Ламинат - Мускулест, Голите, Dermatomes, Срцето Анатомија - Анатомија

DEN 352.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Сет од 4 Постери Направени во САД.Постери се 18" x 27" во големина.Висок-квалитет 3 МИЛИ ламиниране за дополнителна издржливост.Солза Отпорни. 4 Пакет - Анатомски Постер Поставување на Ламинат - Мускулест, Голите, Dermatomes, Срцето Анатомија - Анатомија на Табелата Сет (ЛАМИНАТ, 18" x 27").