Нови Lon0167 18mmx10mm Гума Избрана Конусна Не-sli-стр Покрие сигурен ефикасноста Совет Мебел, Подни Подлоги Бела 20pcs(id:25f b0 49 цац)
  • Ново

Нови Lon0167 18mmx10mm Гума Избрана Конусна Не-sli-стр Покрие сигурен ефикасноста Совет Мебел, Подни Подлоги

DEN 744.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нето Тежина : (издржливи во употреба) 57g; Пакет Содржина : 20pcs x (најновата технологија) Мебел Кат High-end производ Подлога.Име на производ : faultless Мебел Кат Подлога; Материјал : Гума.Вкупна Големина : Внимателно одбрани 18 x 10мм/0.7" x ум-дува 0.4"(Max.Кол*H); Главна Боја : огромно Бело.Одговара Нога севкупното Кол.(Внатре Кол.) : 9mm/0.35".Надвор Кол. : совршен во изработка 16mm/0.63". 2b3dc32105308143 Tips : Поради различни монитори, снимање светлина, фактори на животната средина и други причини, постојат некои боја разлики кои постојат објективно и не може да се избегне.Но обично не влијае на користењето на производот, ако предвид овие, ве молиме да се разгледа внимателно пред да го купат.ви благодариме!Тоа е одлично за умерена цена заштита на вашето домаќинство мебел изработка маси и столови од движејќи се препорачува или лизгање околу, исто така, може да се заштити вашиот тула, дрво или винил подни од гребнатини.Чувајте ги вашите каучот од оставајќи голема дент во подот кога ништо не е под нозете.Тие ќе работи одлично на мебел нозе, како што стол нога, табела нога, каучот нога, итн.Гумени материјал во бела боја, и конусна форма дизајн за стои мирно.