Женска Резервоарот На Врвот Т-Маица, Сребро Љубов Срцето Печатење Исклучување На Рамо Ракави Оглавник V Вратот Лабава Блуза
  • Ново

Женска Резервоарот На Врвот Т-Маица, Сребро Љубов Срцето Печатење Исклучување На Рамо Ракави Оглавник V Вратот

DEN 746.40

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

98" Големина : XL НАС : 10 велика БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 108cm/42.80" Должина : 64cm/25.20" Големина : M НАС : 6 велика БРИТАНИЈА : ЕУ 10 : 36 Биста : 100cm/39. ❤❤❤Објект спецификите Сезона : Зима Пол : Жените Материјал : Полиестер Декорација : Никој Облека Должина : Редовни Ракав Должина : Краток Ракав Јака : O Вратот Шаблон Тип : Печатење Стил : Мода,Причинска Карактеристики : 【Материјал】Тоа е направен од високо квалитетни материјали,трајни enought за вашата дневна носи 【Карактеристики】О Вратот, Кратки Ракави, Baggy лабави, Обичните шик стил, полна Боја, Туника блузи .09" Должина : 68cm/26.37" Должина : 65cm/25. ♓☋исклучување на рамо блузи, за жени плус големина секси долг ракав лето кратко sleeve црна сечење на црвена бела 80-тите исклучување на рамо блузи, за жени плус големина 3x лето црна, виолетова кратко sleeve секси исклучување на рамо блузи, за жени, за партија црна исклучување на рамо блузи, за жени секси исклучување на рамо блузи, за жени долг ракав на жените долг ракав/краток ракав брод вратот исклучување рамо блуза блузи исклучување на рамо култури блузи, за жени женска две парче облека исклучување рамо сечење на врвот и шарени шорцеви сет.Јас ви препорачуваме да се купи Поголем еден.Можете да навивам tshirt во вашите панталони или здолништа за стилски изглед во сите годишни времиња! 【Прилики】Погоден за еден неврзан секојдневниот изглед и било какви прилики, особено за статистика, партии,одмор,клубска и датира.94" Должина : 66cm/25.Пакет вклучуваат 1 PC Врвот ❤❤❤Големина Табела : Големина : S НАС : 4 велика БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96cm/37.вратоврска пред блуза вратоврска пред блузи вратоврска пред кимоно вратоврска пред врвот вратоврска пред блузи, за жени се врзуваат пред v вратот се врзува кошули вратоврска ракав блузи, за жени се врзуваат ракав v вратот chiffon блузи блузи жените плус јазол пред врвот женска црна вратоврска пред врвот женска chiffon женска блуза јазол блузи женска долг ракав блузи женска лабави долг ракав лето блузи женска плус големина блузи женска плус големина на врвот.52" Должина : 67cm/26.Ве молиме да забележите големината на табелата детали!Јас сум многу жалам за непријатностите со вас.59" Големина : L НАС : 8 велика БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 104cm/40. ♓☋Имајте предвид Големината☊ Нашата облека се малку помали.38" Големина : XXL НАС : 12 велика БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 112cm/44. ♓☋Удобно & Мека☊ Домот Секси Исклучување на Рамо Стил, никогаш нема да излезе од стил за нашата кошула, совршен подарок за вашите пријатели, цимерка и себе си.