Зајакот Кревет Шатор Големи Спиење Куќа Топло Руно Криенка Свитлива Пештерата Зимска Колиба за Зајаци Chinchillas Гвинеја Свињи Ferrets Hedgehogs Хрчаци Стаорци и Мачки
  • Ново

Зајакот Кревет Шатор Големи Спиење Куќа Топло Руно Криенка Свитлива Пештерата Зимска Колиба за Зајаци Chinchillas

DEN 623.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ : Нашите миленичиња спиење кревет може да се одржи на 2-3 зајаци и е погодна за зајаци, chinchillas, мачиња, хрчаци и други мали животни под 10 килограми.(13.7 во*11in*11.4 во).ТОПЛО И УДОБНО : Нашите миленичиња кревет е главно направени од корални руно и PP памук пополнување материјал, чувањето на вашите миленици од студ во зима и помагајќи им да спијат повеќе убедливо и удобно. 2in1 КУЌА повторно се загрижени дека вашиот непослушен милениче ќе се претвори во кревет завршена, можете да користите јаже или друг нешто да се обезбеди тоа во кафез.Нашите мали животни кревет е направен од мек корални руно и висока прецизност PP памук.Тоа е многу windproof и држи топло во зима, обезбедување на топло и удобно спиење куќа за вашиот малата мила.Тоа може да прими најмалку 2-3 зајаци.СПЕЦИФИКАЦИЈА.Пакетот вклучува : 1* виткање мали животни кревет.Материјал : не-плетени ткаенини, со висок квалитет сунѓер, корални руно и висока густина PP памук.Големина : 13.7 во*11in*11.4 во/35cm*28cm*29cm.Таму е дебел кадифен ќебе во оваа симпатична куќа, и можете да го извади и да се мијат ако вашето домашно милениче го прави тоа валкани.Надворешните патент дизајн го прави полесно за вас да се исчисти гнездо.Ако тоа не е навистина ладно, исто така може да се свитка гнездо во кревет, без врвни.Тоа има рачка на врвот, кој е многу удобен за вас да се носат.Ако вашиот пријател паѓа болен, можете да го користите како превозникот да се земе него или неа на лекар.Ако сте загрижени дека вашиот непослушен милениче ќе се претвори во кревет завршена, можете да користите јаже или друг нешто да се обезбеди тоа во кафез.