Крпа Кука, од не ' Рѓосувачки Челик Облека Кука Грб Кука Практични Ѕид Кука за Тоалет и за Тоалет и за Кујна за Внатрешна
  • Ново

Крпа Кука, од не ' Рѓосувачки Челик Облека Кука Грб Кука Практични Ѕид Кука за Тоалет и за Тоалет и за Кујна

DEN 191.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Направени на квалитетот на 304 нерѓосувачки челик материјал, кој е да се носат‑отпорни,издржлив и не е лесно да ' рѓа.Тоа може да додадете пошироката се движат простор за вашата бања, тоалет и кујна.Сигурна и стабилна суспензија, high‑end трајни куки, подебели дизајн, повеќе здрав, да се спречи предмети од паѓање.Модерен и slippy изглед, без рабови, ќе стане атрактивна и практични декоративни крпа кука за да се исполнат различни виси потреби.Тоа е погодно да се инсталира и безбедно да се откажам и да ги чува во бањата.Функција : 1. Модерен и slippy изглед, без рабови, ќе стане атрактивна и практични декоративни крпа кука за да се исполнат различни виси потреби.2. Направени на квалитетот на 304 нерѓосувачки челик материјал, кој е да се носат‑отпорни,издржлив и не е лесно да ' рѓа.3. Сигурна и стабилна суспензија, high‑end трајни куки, подебели дизајн, повеќе здрав, да се спречи предмети од паѓање.4. Тоа е погодно да се инсталира и безбедно да се откажам и да ги чува во бањата.5. Тоа може да додадете пошироката се движат простор за вашата бања, тоалет и кујна.Спецификација : Предмет Тип На : Нерѓосувачки Челик Hook Weight : Прибл. 43g / 1.5 oz Product големина : Прибл. 70x27mm / 2.8x1.1in Scope на примена : во тоалет, bathroom Package Листа : 1 x Кука.

Item Type:
Stainless Steel Hook
Weight:
Approx. 43g / 1.5oz
Product size:
Approx. 70x27mm / 2.8x1.1in
Scope of application:
toilet, bathroom
Package List:
1 x Hook :