V Ритам Острилка Малку, 6mm месо тело 3D CNC Гравирање Крајот Мелница V Ритам Игла Совет Рутер Малку Дрво Малку Резба Алатка(22mm)
  • Ново

V Ритам Острилка Малку, 6mm месо тело 3D CNC Гравирање Крајот Мелница V Ритам Игла Совет Рутер Малку Дрво Малку

DEN 230.16

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Погоден за материјали : Акрил, МДФ, ПВЦ, 3 D гравирање и chamfer, итн.Намалување декоративни.Варира големини за вашиот избор.Објектот се користи само како гравирање алатка, не се опасни член.Ова Двојно остро 3 D гравирање рутер малку е совршена алатка за машини,се разликува големини може да ги исполни вашите различни потреба.Двојно остро сечење дизајн, одлична concentricity.Карактеристики : Материјал : Цврсти Легури Боја : Како на picures покаже месо тело со Дијаметар : 6mm Сечење Нож Дијаметар(Опционално) : 8mm / 10мм / 12mm / 15mm / 16mm / 18mm / 22mm / 25мм / 32-милиметри Тежина : 11-33g Количина : 1pc Пакет се Вклучени : 1 x V Ритам Изостри Малку.