Нерѓосувачки Челик Бар Сапун Јадење Само Одвод Сапун Сунѓерот Носителот Рѓа Доказ Метал Сапун Носителот Полица Послужавник за Туш Бања Кујнски Мијалник
  • Ново

Нерѓосувачки Челик Бар Сапун Јадење Само Одвод Сапун Сунѓерот Носителот Рѓа Доказ Метал Сапун Носителот Полица

DEN 311.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Квалитет на материјалот : авто одвод сапун сунѓерот држачот е изработен од квалитетни нерѓосувачки челик, со мазна површина и фина обработка, водоотпорен и rustproof, која може да ви послужи за доста долго време.Практична рек дизајн : нерѓосувачки челик бар сапун јадење карактеристики slatted метална жица дизајн, овозможувајќи лесен вода капе, па вашите сапун ќе се исуши природно, без омекнување, продолжување на животот на вашите сапун.Армирано-база : ова само одвод сапун јадење усвојува засилен база дизајн, ќе го зголеми своето товарот капацитет, која може ефикасно да се заштити сапун од лизгање или паѓање на земја, погодно да го користите во вашата бања.Минималистички стил на : 'рѓа доказ метал сапун сунѓерот носителот лента со засилен база и атрактивни металик сјај, оди добро со оркестарот на вашата бања, кујна потоне, како и практични за хотел сектор, центри за стари лица и други јавни места.Tasteful подарок избор : ова рѓа доказ метал бар сапун јадење е изградена од полиран не ' рѓосувачки челик, со чисти линии кои ви дава декоративен изјава за бањи, додека, исто така, обезбедување на вас со практичен подарок-давање на опцијата.Практична рек дизајн : нерѓосувачки челик бар сапун јадење карактеристики slatted метална жица дизајн, овозможувајќи лесен вода капе, па вашите сапун ќе се исуши природно, без омекнување, продолжување на животот на вашите сапун.Широк апликации : Се ' рѓа доказ метал сапун сунѓерот носителот лента со засилен база и атрактивни металик сјај, оди добро со оркестарот на вашата бања, кујна потоне, како и практични за хотел сектор, центри за стари лица и други јавни места.Карактеристики : Материјал : не ' рѓосувачки челик Боја : сребро Големина : како слики прикажани Пакет вклучува : 1 x Нерѓосувачки челик сапун јадење Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот се прикажува.