18-22 Мерач 100 PK Uninsulated/Не Изолирани Лопата #10 Терминал Конектори USR10
  • Ново

18-22 Мерач 100 PK Uninsulated/Не Изолирани Лопата 10 Терминал Конектори USR10

DEN 1838.40

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100 PK 18-22 МЕРАЧ UNINSULATED #10 ЛОПАТА ПРСТЕН КОНЕКТОР ТЕРМИНАЛ.ОДЛИЧНО ЗА АВТОМОБИЛ АУДИО И АВТОМОБИЛСКАТА УПОТРЕБА.ОВА Е ЗА 100 ПАКЕТ 18-22 КОЛОСЕК НЕ СЕ ИЗОЛИРАНИ/ UNINSULATED ЛОПАТА # 10 КОНЕКТОР/ТЕРМИНАЛ ОВА ИМА КАЛАЈ ОБЛОЖЕНИ БАКАР CORE ВИСОК КВАЛИТЕТ НИЕ МОРА СЕКОЈ ТЕРМИНАЛ/КОНЕКТОР ДЕКА МОЖЕТЕ ДА ГО САКАТЕ ВО НАШАТА EBAY ПРОДАВНИЦА UNINSULATED БАКАР ВИНИЛ НАЈЛОН КУРШУМ ЗАДНИК ПРСТЕН ЛОПАТА Т ЧЕШМИ МАГАРЕШКИ БРАВИ БЛИСКУ КРАЈОТ КАПИ ЖИЦА ОРЕВИ И ДР.