YGCBL Количка,Рециклирање Возила,Убавина, Фризер Количка со Тркала и Фах, Салон Бањата Алатка Возен Инструмент Количка, Медицинска Опрема Количка, Бела
  • Ново

YGCBL Количка,Рециклирање Возила,Убавина, Фризер Количка со Тркала и Фах, Салон Бањата Алатка Возен Инструмент

DEN 813.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

☞Време На Испорака 10-15 Дена, Се Врати Во Опсег Од 30 Ден.Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Контактирајте Со Нас Веднаш. ☞Повеќенаменски Берберот Количка : Оваа Работилница Количка Може да Се Користи за Стоматолошки Болница, Клиника, во Болница, Убавина Места, Лесно да се Одржи или Чување Стока. ☞Универзална Молчи Casters, Дијагонала Сопирачки, Не се Лизга и Отпорни на Абење. ☞Големина : 48×38×75см, Товарот : 80 Кг. ☞Материјал : Abs Пластика, Силна Жилавост, Мазна Површина, Не е Лесно да ги кородираат.Лесно да се Чисти. ☞Овој Повеќенаменски Количка е Идеално Решение за Салони, Студиа, Продавници, како и Стручни Канцеларии Кои Бараат Квалитет Инструмент или Производ на Послужавник.♢♦♦Производ Параметри☞Име На Производ : Количка♢♦♦Боја : Слика Боја☞Материјал : Abs.♢♦♦Пакување : ♢♦♦Количка X1,(Појавување На Производот во Производот Сликата Не е Вклучена во Пакетот).♢♦♦Предности на производот : ♢♦♦се Изедначи Површината, Лесно да се Чисти.☞Универзална Молчи Casters, Дијагонала Сопирачки, Не се Лизга и Отпорни на Абење.♢♦♦Еколошки Материјали, Безбедно и Практично.♢♦♦Answer : ___________________________ Note : ☞Забелешка : Големината е Рачно Мери, Ќе Има Мала Разлика во Големината, ве Молиме обратете се на Вистинскиот Објект,Време на Испорака 10-15 Дена.♢♦♦Прирачник за Мерење, Ќе Има 1-3 Cm Грешка, ве Молиме да се Разбере.♢♦♦Ако Мала Мирис е Нормално, Тоа Ќе Исчезне во Рок од Два до Три Дена.♢♦♦Поради Светлина и Лични Разлики во Боја Разбирање, Ќе Има Мал Боја Разлика, во Вид Преовладува.♢♦♦Топло Совети : Ако Примите Несоодветни или Имате Било какви Прашања, ве Молиме Контактирајте со Нас Веднаш,Поддршка на Повеќе Набавки.