ELMERS Craftbond Брзо се Исуши Лепилото, 4 Оз (E6001)
  • Ново

ELMERS Craftbond Брзо се Исуши Лепилото, 4 Оз (E6001)

DEN 83.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Elmer е инспирира луѓето да се создаде.Верува.Занает.Elmer е/X-Acto.Ова е резервни од општ дел.Elmer е/X Acto-Elmer е Занает обврзници Брзо Сув Лепак.Оваа трајни формула е идеален за мулти-цел проекти!Обврзници повеќето porous и полу - porous материјали.Совршен за труд изработка и употреба на додатоци како што се сјајот, монистра, скратува, флорални, пластика, пена, ткаенини и повеќе.Овој пакет содржи еден 4oz шише на брз сув лепак.Киселина слободни.Не-токсични.Се согласува да ASTM D4236. Увезени.За повеќе од 65 години, Elmer Производи, Inc.е обезбедување на креативните лепило решенија кои поддржуваат успех и да се сврти идеи во реалност.