МИА парична Казна Општество Спорт Јога Салата Duffel, Сина
  • Ново

МИА парична Казна Општество Спорт Јога Салата Duffel, Сина

DEN 587.04

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Zippered главната преграда пред да се прошири јога мат ракави со zippered џеб.Страна мрежа џеб и Велкро страна џеб 13.5" капка се справи со висина на единствени двојно tote ремени.Вклучува отстранлив разлика од слични 5"H x 7"W zippered додаток торбичка.Везени детали и лиен патент повлекува.Димензија : 11" H x 9" w x 18" l, материјал : polycanvas.