Тетка Џеки е Кокос Crème Рецепти Коко Поправка Длабоко Косата Балсам, Обезбедува Храна, ќе Престане Штета, Кршење на за Природни Кадрици, 15 мл
  • Ново

Тетка Џеки е Кокос Crème Рецепти Коко Поправка Длабоко Косата Балсам, Обезбедува Храна, ќе Престане Штета, Кршење

DEN 190.08

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

15 мл на Тетка Џеки е Коко Поправка Кокос Crème Длабоко средството за смекнување на косата.Обезбедува исхрана во текот на косата вратило да се запре штета anad кршење.Помага во поправка на штетата, го запре кршење, омекне, блесок, и хидрат сува кршливи косата.Збогатен со масло од кокос и авокадо.За природна коса кадрици, калеми и бранови.Тетка Џеки е Коко Поправка Кокос Crème Длабоко клима уред 15 мл е исполнет со превозникот масла што се повлече хранливи материи во косата вратило и помага во подобрување на изгледот и чувството на хронично суви, кревка tresses.Особено добар за 2 C - 4 C текстури.Тетка Џеки е испорачува со негување колекција од Кокос Crème терапии.Секој супер богата, крем, влага-интензивна рецепт држи косата на сите текстури и видови лесно да управуваат и стил.На езотерични придобивките од кокос се познати во целиот свет.Како продира лек, тоа добива во внатрешноста на косата окно да депозит долготрајни хранливи состојки, кои помагаат да се подобри губење на здравјето, во целина.Даде дефиниција & отскокнување на брановите, кадрици и калеми и да се пополни во разбиена кутикулите со Кокос Crème Колекција.