TWTADE / 2Pcs 22mm DPST 1 НЕ 1 НК 2 - Позиции Latching Ротари Одберете Селектор Switch 440V 10A (и обезбедувањето на Квалитетот за 3 Години) LA38-11X/21
  • Ново

TWTADE / 2Pcs 22mm DPST 1 НЕ 1 НК 2 - Позиции Latching Ротари Одберете Селектор Switch 440V 10A (и обезбедувањето

DEN 335.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оваа Селектор switch Таписерии изработка ,обезбедување на Квалитет за 3 години.Ако постојат проблеми со квалитетот во рок од 3 години, можете да ни испратите е-пошта.Ние ќе ви испратиме нови.Име на производ : ротари вклучите / прекинувач; земја на производство : Кина; материјал : пластични, метални, електронски дел, Секој switch тежина : 50 G.Контакт Тип : 1 НЕ 1 НК; акција Тип : latching; позиции : 2 позиции; адаптери : 440 V Нејзините : 10 A; терминал количина : 4. Одговара панел Дупка со дијаметар : 22 mm / 0. 87"; ротари knob дијаметар : 2. 9cm / 1. 1"; вкупната големина(прибл.) : 38 x 30 x 80mm/1. 5" x 1. 2" x 3.15" (l*w*h).Пакет содржина : 2 buc x Селектор прекинувач; модел : LA38 A-11 X; главна боја : црна, сина, Сребрена на Ѕвонење. 22mm панел исечок дијаметар, self-locking акција.Користи широко за контрола на електромагнетни стартер, Контактор, реле и други автоматска контрола на електрични кола.