U-M Сунѓерот Четка Природни Кујна Четка Јадење Јадење Четка Тенџере за Железо Тави Зеленчук Чистење пример, перење на садови StableHigh Цена Перформанси
  • Ново

U-M Сунѓерот Четка Природни Кујна Четка Јадење Јадење Четка Тенџере за Железо Тави Зеленчук Чистење пример,

DEN 63.84

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тоа е исто така одлична за чистење во домаќинството и струже.Материјал : Rufa.Големина : околу 18 × 7 см.Влакна внатре трајни природни hetima.Сè е кориснички-ориентирана и клиент-центрични.Колку што имате било какви прашања во врска со нашите производи, можете да контактирате со нас и ние ќе го реши вашиот проблем што е можно побрзо.Влакна внатре трајни природни hetima.Note:All димензии се мерени рачно со отстапување (ranged)во 1-2mm.Ако случајно тие не се, ние се извинуваме за тоа.Сликите на производите се на нашата веб страница се земени од вистинските производи за себе, бои и материјали може да изгледа различно, како резултат на различните екрани и сончева светлина.