Baoblaze Тема Легура Влезот Воздушниот Компресор Доза Филтер, Компресор Бучава Пригушувач Silencer Замена на Делови, Намалување на Бучава и Прашина - 13mm
  • Ново

Baoblaze Тема Легура Влезот Воздушниот Компресор Доза Филтер, Компресор Бучава Пригушувач Silencer Замена на

DEN 215.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Воздушниот компресор silencer филтер одговара за масло-помалку воздушниот компресор.Тоа може да го намали компресор бучава, одличен додаток за воздушниот компресор, лесно да се инсталира.Тоа е широко се користат во воздухот влезот на компресори за воздух, што може во голема мера да се намали внесувањето воздух бучава.Филтер може да се користи во некои бучни опрема, како што се воздухот компресори, издувните порта, пумпи и издувните пристаништа.Тоа се користи за воздух влезот на воздушниот компресор, кои можат ефикасно да го блокира прашина и влага во воздухот.Опис : - Воздушниот компресор silencer филтер одговара за масло-помалку воздушниот компресор - Тоа може да го намали компресор бучава, одличен додаток за воздушниот компресор, лесно да се инсталира. - Тоа е широко се користат во воздухот влезот на компресори за воздух, што може во голема мера да се намали внесувањето воздух бучава. - Филтер може да се користи во некои бучни опрема, како што се воздухот компресори, издувните порта, пумпи и издувните пристаништа. - Тоа се користи за воздух влезот на воздушниот компресор, кои можат ефикасно да го блокира прашина и влага во воздухот.Големина на Табела : Ширина : прибл. 6.2 cm / 2.44 inch Height : прибл. 7.2 cm / 2.83 inch Thread Дијаметар : 13mm / 16mm / 20mm Package Вклучува : 1 Piece Air Компресор Пригушувач Silencer Note : ве Молиме овозможи 1-3мм мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!Имаме долгогодишно искуство во продажба на стока онлајн, ние ќе се фокусира на обезбедување со најдобар производ и услуга на клиентите.