Ѕид Стојат Контролер Монтирани Bracker 3D Печатење на Пластични Складирање Носителот
  • Ново

Ѕид Стојат Контролер Монтирани Bracker 3D Печатење на Пластични Складирање Носителот

DEN 1574.40

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ѕидот заградата вклучува и конзоли за играта и игра се справува да се направи десктоп повеќе уредни.Постојат два вида на фасонски делови за одредување на ѕид загради : проширување завртка и силна двострано лепило.Ако сакате да го користите за woollen одбор, може да се користи шраф директно се инсталира.Пакет содржи : 1*контролер ѕид стојат;2*завртки;2*лента.Можете да висат во таму каде што сакате,Лесни,Одговара на повеќето контролери, и на уво приклучок за слушалки.