На Hillman Група 48026 Само Пирсинг Завртки
  • Ново

На Hillman Група 48026 Само Пирсинг Завртки

DEN 98.40

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Земја На Потекло : Тајван, Провинција На Кина.Пакет должина : 4.7".Пакет Ширина : 3.0".Пакет Висина : 6.7".Опис на производот За прикачување на метална шина да челик studs.Needlepoint Лист Метални Навртки се исто така познат како "Zip Завртки".Нивните дизајниран со брзо продорен игла точка да навлезат тенка мерач лим.Без претходно дупчење е потребно.Тие се пред се користи во лим измислица.Решетка завртки имаат екстра широк глави со integrally формирана за миење која го спречува overdrive во дрво.Од Производителот За прикачување на метална шина да челик studs.Needlepoint Лист Метални Навртки се исто така познат како "Zip Завртки".Нивните дизајниран со брзо продорен игла точка да навлезат тенка мерач лим.Без претходно дупчење е потребно.Тие се пред се користи во лим измислица.Решетка завртки имаат екстра широк глави со integrally формирана за миење која го спречува overdrive во дрво.