TYTSP Молив Торба Пенкало Случај, Девојка Студентите Канцелариски Торбичка Патент Торба за Пенкала, Моливи, Highlighters, Гел Пенкало, Маркери, Гумичка и Други Училишни Мат?
  • Ново

TYTSP Молив Торба Пенкало Случај, Девојка Студентите Канцелариски Торбичка Патент Торба за Пенкала, Моливи,

DEN 664.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Мултифункционален : Погодно за чување на пенкала, моливи, уметност боја четки и други додатоци, исто така, може да се користи како козметички кеси.Премиум квалитет еколошки-пријателски мрежа материјал обезбедува одлична заштита од прашина, гребнатини и испакнатините.Исклучителна изработка и практичен дизајн; Квалитет на патент затворање, лесно да се отвораат и затвораат.Компактен, преносни, мала тежина уште издржливи.Големина : Голем-20*11 CM, мали-20*9 CM. 1. Голем Капацитет : Големи отвори џеб за лесни за складирање.Може да се сместат различни обоени моливи/пенкала и други мали алатки.2. Добро Организиран : Чувајте ги вашите уметност, канцелариски материјали добро организирани, лесно достапни и подобро заштитени.3. Mesh Случај : го Прави лесно да се организира моливи и сочинуваат tools.Нема потреба да ја отпакувате тоа, можете лесно може да го најдете вашиот алатки.4. Материјал : Квалитет на мрежа направен, кој е издржлив и солза-отпорни.Перат со подолг пат.На патент е здрав и рамно, лесно да се отвораат и затвораат.5. Prefered Подарок : Ова е добар подарок за деца, млади или возрасни, или подарок назад на училиште.Јас сум сигурен дека тие ќе се допаѓа вашиот подарок!Напомена : Крај на боја може да биде малку поинаков од сликата, поради различни следи и светлосен ефект.Ве молиме овозможи 1-3cm отстапување се должи на рачно мерење.Опис : Материјал : mesh Size : Голем-20*11 CM, мали-20*9 CMInclude : 1 x Мрежа Молив Случај.