NUZYZ Алуминиум Легура Ashtray со Инка Капаци, Windproof Затворен, Цигари Ashtrays за Внатрешна или Надворешна Употреба,Пепел Држачот за Пушачите,Десктоп Пушењето Пепел Послужа
  • Ново

NUZYZ Алуминиум Легура Ashtray со Инка Капаци, Windproof Затворен, Цигари Ashtrays за Внатрешна или Надворешна

DEN 455.52

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Алуминиум Легура без чад ashtray пепел носителот со капак.Windproof Дизајн : На ashtray има капак и својата " сад се длабоко и доволно големи за да ги зачувате многу отпушоци од цигари и одржување на пепел во внатрешноста.Изолира мирисот на отпушоци од цигари.На дното поставеност е многу балансирана.Материјал : Алуминиум Легура, висока borosilicate стакло, добра отпорност на термички шок, цврсти и издржливи.Големина : 8.5 cm x 8.5 cm x 10cm/3.35" x 3.35" x 3.94" (Прибл.).Стакло Ashtray : транспарентна стаклена надворешност, го прави лесно да се набљудуваат на количеството на пепел акумулација и може да се расклопуваат и чисти во секое време, што го прави лесен за употреба.Задоволство Гаранција : ПРЕД-ПРОДАЖБА и услуга ПО ПРОДАЖБАТА на сите производи може да се одговори совршено во рок од 24 часа!Ние сме среќни да ви помогнат со вашите прашања.Опис : Што оваа пепел послужавник може да ви понуди е дека тоа доаѓа со капак со инка дизајн за да се спречи soot и чадот од излегува еднаш, и да се спречи отпушоци од цигари од ре-горење.Кој својот пренослив дизајн, оваа пепел лента ви овозможува да го земе, освен и се чисти секој дел поединечно, во случај да постојат невидливи делови кои не можат да се чисти, што е многу корисно.Откако бил направен од алуминиум и висок borosilicate стакло материјали, тоа е со висок квалитет и може да се usesd за долго време.Должината на производот е 8.5 cm, ширина е 8.5 cm, а висината е 10cm.Тоа е погоден за градина, партија, канцеларија, дома, КТВ, кафулиња, бар и хотел, патио, тераса и така натаму.Точка Име : Пепел Tray Material : Алуминиум Легура,Висока Borosilicate Glass Color : Црна, Сребрена Боја, Златна Боја Карактеристики : Стилски, Анти-оксидираат, Windproof Size Детали : 8.5 cm x 8.5 cm x 10cm/3.35" x 3.35" x 3.94" (Прибл.)Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Пепел Лента(Другите Не се Вклучени).