SHHIIA Случај за полнење за Motorola Мото G Перо 2021, Сите Круг на 360°Школка за заштита, Тешко PC/TPU Силикони Ултра-Тенка Проѕирна Лушпа, Трајни Shockproof Монтажни Заштитна Маска.Ц?
  • Ново

SHHIIA Случај за полнење за Motorola Мото G Перо 2021, Сите Круг на 360°Школка за заштита, Тешко PC/TPU Силикони

DEN 287.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

5 mm дебелина, додека водеше удобно се чувствуваат, го заштитите вашиот телефон и Воени Одделение Shockproof На Motorola Мото G Перо 2021 Случај е Здрав, но Стилски, Тешки Заштита и Воздух перница технологија. Ултра-транспарентно, Анти-нула и Анти-yellowing, така што телефонот се уште се чува во оригинална убавина.100% сосема нов и висок квалитет, ултра трајни и надмине вашите очекувања.Ако има било какви не-вештачки проблеми со квалитетот, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за слободни замена или враќање на средствата.5 мм камера работ и 1.SHHIIA Ние се посвети за да се создаде безбедна решение со фокусирање на идеи, производство и продажба на предметите и го опфаќа, како професионална случај покрие производителот, ви посакуваме среќен живот. ★Доживотна Гаранција★ Со цел да се обезбеди најдобра услуга на клиентите, сите телефонски случаи кои се продаваат во нашата продавница нуди ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА.Компатибилност : 1 x Случај за полнење за Motorola Мото G Перо 2021.Стилски Дизајн : Само 1.Четирите агли се засили со 360-степен шок-доказ и капка-доказ функции, обезбедување заштита од шок и прашина за мобилен телефон.Останете Поврзани Лесен пристап до сите контроли и карактеристики; Совршен cutouts за звучници, камера и други пристаништа.Здрав Оклоп + Безжичен Полнач = Совршен Натпревар!. ★Уникатен Дизајн★Motorola Мото G Перо 2021 мобилен телефон случај со анти-лизга ленти, тоа може да обезбедуваат одлични зафат, така што ќе може лесно и цврсто држете го телефонот.Удобно, Лесен, Елегантен дизајн, Тенок и не гломазна.Камера и Екран Заштита На Motorola Мото G Перо 2021 случај на виделина 0. ★Воена Одделение Материјал★ Motorola Мото G Перо 2021 заштитни случај е направен од тешки мешани поликарбонат (PC) + термопластични полиуретан (TPU) материјал, во комбинација со мека шок-апсорбирање форма и силна задниот капак, кој може да се заштити секојдневно гребење и удари.