Melin Алатка CCMG-L Карбид Плоштадот Носот Крајот Мелница, AlTiN Monolayer Заврши, 30 Сте Хеликс, 4 Флејта, 3 вкупна Должина, 0.1250 Сечење Дијаметар, 0.125 месо тело Дијаметар
  • Ново

Melin Алатка CCMG-L Карбид Плоштадот Носот Крајот Мелница, AlTiN Monolayer Заврши, 30 Сте Хеликс, 4 Флејта,

DEN 413.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Солидна карбид tools нуди долго алатка живот и побрзо сечење брзина од други супстрати, но се повеќе кршливи и мора да се користи со цврсти toolholding системи.Алуминиум титаниум нитрид е сличен на Ti Al N но со повисока содржина на алуминиум за подобрување на цврстина и мазност.Круг shanks овозможи употреба со широк спектар на toolholding системи.Се користи за општа намена мелничката во повеќето материјали на средна цврстина како челик, месинг, железо и обоени материјали. 30 Степен хеликс агол.Солидна карбид tools нуди долго алатка живот и побрзо сечење брзина од други супстрати, но се повеќе кршливи и мора да се користи со цврсти toolholding системи.Алуминиум титаниум нитрид е сличен на Ti Al N но со повисока содржина на алуминиум за подобрување на цврстина и мазност.Круг shanks овозможи употреба со широк спектар на toolholding системи.Се користи за општа намена мелничката во повеќето материјали на средна цврстина како челик, месинг, железо и обоени материјали. 30 Степен хеликс агол.Долго должина.