Hemobllo Преносни Слушалка Случај Earbuds Покрие Пластични Анти Лизга Замена Earbud Совет Компатибилен за Про Боја Бела
  • Ново

Hemobllo Преносни Слушалка Случај Earbuds Покрие Пластични Анти Лизга Замена Earbud Совет Компатибилен за Про

DEN 1596.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Исто така, може да биде дадена како подарок за пријатели и семејство.Прецизно сечење позиција совршено одговара на вашата слушалка кутија.Тоа може да се задржи вашите слушалки далеку од гребнатини, прашина, нечистотија, итн.Оваа безжична слушалка маска може да се заштити вашиот слушалка кутија добро.безбеден и лесен за употреба и преносни.Опис си уште се грижиш за да не се во можност да најдат соодветен слушалка случај маска?Нашата маска е направен од висок квалитет на КОМПЈУТЕР и легури, која може да се користи подолго време и не е лесно да се оштетат.Изгледот е исто така многу убава, а тоа се совпаѓа и со вашите слушалки.Карактеристики - Материјал : PC, Легури - прецизно сечење позиција совршено одговара на вашата слушалка кутија.- Оваа безжична слушалка маска може да се заштити вашиот слушалка кутија добро.- безбеден и лесен за употреба и преносни.- Тоа може да се задржи вашите слушалки далеку од гребнатини, прашина, нечистотија, итн.- Исто така, може да биде дадена како подарок за пријатели и семејство.- Боја : Розова боја - Големина : 7. 2 X5 X2. 3 CM Пакет Вклучувајќи 1 x Слушалка Случај. 1 x Keychain.