22mm Силикони Брзо Ослободување Види Бенд Рака Компатибилен со Фосилни Мажите 44mm Генералот 6/Генералот 5 Julianna, П Талкаат/Основач/Маршал/Генералот 4 Explorist HR Замена Бенд?
  • Ново

22mm Силикони Брзо Ослободување Види Бенд Рака Компатибилен со Фосилни Мажите 44mm Генералот 6/Генералот 5 Julianna,

DEN 167.52

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

6 бои се Розева боја,Црна,Портокалова,Црвена,Теал,Сива.Ова се види бенд направени од премиум памук Силикони со 304 бранеа од нерѓосувачки челик тока,многу издржливи и удобно.Го види бендот доаѓа со 2 брзо ослободување пролет барови.Имајте на ум дека оваа рака се согласува да го 22mm се види, бидејќи некои модели имаат специјални уши, ве молиме контактирајте со нас однапред да се купи. 20mm компатибилен со Граѓаните,фосилните,Samsung S2 Класичен,Samsung Галакси Види 42mm, Huawei Види 2,Мото 360 генерација 2 серија,tic види 2 генерација,IWC,DW,Armani,Timex,и така натаму.