Fftian Тиркизна Декоративни Ретро Декоративни Празник Прашка Ранец,Патување Пешачење Daypack Шема Јаже Crossbody Торба
  • Ново

Fftian Тиркизна Декоративни Ретро Декоративни Празник Прашка Ранец,Патување Пешачење Daypack Шема Јаже Crossbody

DEN 503.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Димензии : 15.3 X 7.5 X 3.5 Инчи (L X W X H).Производ Перформанси : Ова Градите Торба Е Направен Од Висок Квалитет, Висока Густина И Издржлив Материјал, Кој Има Добра Навремено Отпорност И Издржливост.Висок Капацитет За Складирање, Може Да Се Приспособат На Многу Објекти, Како Што Се Ipad, Книги, Облека, Камери Итн.Таму Е Налепница Ќеса На Двете Страни На Градите Торба, Која Може Да Биде Поставена Со Чадори Или Чаши Вода.Рака Е Светлина И Лесни, Кои Може Да Се Намали Рамо Притисок.Воздух-Пропустливост Задебелена Рамо Појас И Задната Плоча Се Многу Удобно.Мулти-Функционална Површина, Accessary Оддел Со Функционална Џебови За Да Се Задржи Кабелот За Напојување, Глувчето, Книги, Ливчиња И Др.Може Да Се Користи Како Гласник Торба / Торба / Crossbody Ранец / Неврзан Daypack / Прашка Торба / Градите Торба / Патна Торба / Работа Или Бизнис Торба, Погоден За Канцеларија, Училиште, Отворено, Деловни И Други Прилики.Додаток Изградба : Постои Патент Главниот Џеб Во Внатрешноста, И Налепница Торба Во Внатрешноста, Која Е Тесна И Затворени; Надворешната Страна Е Отворен Џеб, Најдалечните Патент Е Ископа Торба, И Секоја Страна Има Налепница Торба.Постојат Два Уво Копчиња На Дното На Торбата.Можете Да Изберете На Левото Рамо Или На Десно Рамо Според Сопствените Навики.Применливи Сценарија : Многу Погодна За Кратко Растојание На Патување, Да Работат И Секојдневно Патување.