10 Компјутери 15-20CM Убава Евтини Ној Пердуви за DIY Накит Занает Прави Свадба Партија Оркестарот Црна
  • Ново

10 Компјутери 15-20CM Убава Евтини Ној Пердуви за DIY Накит Занает Прави Свадба Партија Оркестарот Црна

DEN 1392.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Модел : Обоена.Материјал : Ној Пердув.Употреба : за накит одлуки, партијата и wedd : Дома Хотел Партија Свадба Декорација DIY Накит Занает Одлуки.Квалитет : Избраниот Премиер Квалитет.MOQ : 10 КОМПЈУТЕРИ.Модел : Dyed Material : Ној Feather Usage : за накит одлуки, партијата и wedd : Дома Хотел Партија Свадба Декорација DIY Накит Занает Making Quality : Избраниот Премиер Quality MOQ : 10 PCSLength Опсег : 6-8 Инчен(15-20cm)Боја : Бела,Црна,Жолта,Портокалова,Розова,Розово,Црвено,Сино Езеро,Кралска сина.