Denco NHL Чикаго Blackhawks Мини Расклопна Duffel
  • Ново

Denco NHL Чикаго Blackhawks Мини Расклопна Duffel

DEN 599.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% Полиестер.Увезени.Мини Расклопна Тркала Duffel Мерки 22-инчи во Должина, го Прави за еден Единствен, Посебен Подарок!.Украсени со Вашиот Омилен Тим Обоени Лого.Голем Главниот Zippered Простор за Практично Складирање на Вашите Секојдневни Потреби.Удобно Поместена се Справи со Обвива, Прилагодливи Монтажни Рамо, Рака и Високо-Квалитетни Агол Монтирани Тркала.Може да бидат Спакувани Подалеку во својата Drawstring Торба, а исто така се Конвертира во Ранец.Овој спортски тркала duffel торба е задолжително за за салата фанови.Наместо на традиционалните duffel, на L802 тркала duffel серија е доволно пространа да ги собере сите ваши фитнес предмети и карактеристики надворешен страна џеб за брзо земи потреби како вашата салата ID или паричникот.На високо-квалитетни агол монтирани тркала се направи, исто така, да патуваат бриз па можете да го користите за надвор од салата премногу.Тоа паѓа и stows во свои 17 x 8 x6 drawstring вреќа за лесни за складирање.Двете duffel и складирање оџакот функција на логото на вашиот омилен тим.