CYHO Симпатична Тоалет Седиште Мат, Додаток за Полнење Во ученичкиот Дом;Туш Соба, Тоалет;Хотел;Дома;Автомобилската Продажба Servicshop, 380x90(MM), Бледо Зелена, 5 (Пакети) Тоал
  • Ново

CYHO Симпатична Тоалет Седиште Мат, Додаток за Полнење Во ученичкиот Дом;Туш Соба, Тоалет;Хотел;Дома;Автомобилската

DEN 176.40

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Производот се мие и во машина перат, и stickiness не е нарушена по перење.Производот е electrostatically атипичен, која е многу цврста без да остават белег кога искинати off.Избегнувајте непосреден контакт така како да се заштитат задникот од студ.Производот е во мали и преносливо, лесно да се носат.Производот усвојува вода-базирани заштита на животната средина пигмент, што не е лесно да се изгуби бојата во вода за перење.Применливи Прилики : Дом;Туш Соба, Тоалет;Хотел;Дома;Автомобилската Продажба Servicshop;Безбедност;Вила;Бизнис Патување;Крајбрежје Бои : Бледо Зелена Материјали : Фланелен боксери Облик : Неправилни Форма Вкупно Нето Тежина : 200(G) Должина : 380(MM) Ширина : 90(MM) Пакет се Вклучени : 5 (пакети) Тоалет Седиште Душеци (2 колекции / pack) Карактеристики : производот е мие и во машина перат, и stickiness не е нарушена по перење.Производот е electrostatically атипичен, која е многу цврста без да остават белег кога искинати off.Избегнувајте непосреден контакт така како да се заштитат задникот од студ.Производот е во мали и преносливо, лесно да се носат.Производот усвојува вода-базирани заштита на животната средина пигмент, што не е лесно да се изгуби бојата во вода за перење.Производот е влакна синтеза со мека текстура.Производот без лепак марк адсорпција може да се користи штом тоа е раскинат без напор.Производот може да биде воздух суши брзо или сушени, со фен за коса, кој е лесен за употреба.Тоалет седиште.Напомени : Производи треба да се мијат во ниска температура, не користете кајгана.Задржи производот подалеку од извор на оган и да се избегне висока температура.Пазете се од децата јадат случајно.