TIGI Кревет Глава По Партија Мазнење Крем за Сјајна Коса Патување Големина
  • Ново

TIGI Кревет Глава По Партија Мазнење Крем за Сјајна Коса Патување Големина

DEN 264.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Кревет раководител на новата по партија мазнење Крем со моќен мазна, сјајна формулација.ново од надвор и само како еп во внатрешноста.Професионални коса производ за свиленкаста, мазна, сјајна и здрава изглед на косата.Анти frizz коса крем што smooths frizz и flyaway, и одбрана од влага.Одлично за frizzy коса, досадна коса и груба коса може да се користи на двете сува и влажна коса, а потоа или удар сува или оставете да се исуши.На 50мл патување големина е совршен за одмор, патување и чување во вашата торба за итни случаи.